1 Quarto A Uma Quadra Da Praia
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1 Quarto A Uma Quadra Da Praia Capão da Canoa appartement is gelegen op circa 15 minuten te voet van Shopping Lynemar en op 3 km van Plataforma Maritmica de Atlantida.
Het centrum van Capão da Canoa is binnen 10 minuten bereikbaar. Het appartement ligt op 2 km van Praia Atlântida.
- Locale bezienswaardigheiden
- Condominio Riograndense Shopping Lynemar950 m
- Capão da Canoa Shopping1,2 km
- Arte Cafe850 m
- Praça do Farol1,3 km
- Galeria Izoti1,1 km
- Marina Park2,3 km
- Sauna Red's2,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Torres46 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Geldwisselkantoor
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement?
Gasten van 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Shopping Lynemar, op wandelafstand van nog geen 15 minuten hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Praia Atlântida (2 km) en Plataforma Maritmica de Atlantida (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement?
De prijs van het boeken van 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement is $48. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in 1 Quarto A Uma Quadra Da Praia appartement verblijven.